Dzieci odgrywają role dorosłych w codziennej zabawie. Uwielbiają naśladownictwo, przede wszystkim dorosłych. Zyskują potrzebną wiedzę i przy okazji znakomicie się bawią. Ponadto dzieci nawiązują kontakty z rówieśnikami. Zabawy dziecięce polegają na odgrywaniu ról poprzez zabawy w dom oraz zabawy w sklep. W sklepie Świat Zabawek znajdziesz produkty takich firm jak Alexander, Clementoni, Dante, Dickie, Eccoiffier, Epee, Hasbro, Mattel, MGA, Entertainment, Simba, Imba, Smoby, TM Toys, Trefl.
 

Role dla Twojego dziecka

W sklepie Świat Zabawek znajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne do odgrywania ról przez swoje dzieci. Zakupisz cały asortyment zabawek potrzebnych do zabawy w dom, sklep, wojsko. Możesz sprezentować  swoim córkom zestaw do sprzątania, toaletki, małe i duże zabawkowe AGD. Zabawki służące do odgrywania ról zakupisz w sklepie Świat Zabawek.

Kreatywna dziecięca zabawa

Dzieci bawią się wspólnie i potrafią zorganizować sobie czas na odgrywanie ról dorosłych. Są to role policjanta, lekarza, strażaka oraz pracownic salonu piękności. Dzieci zdecydowanie będą zadowolone ze sklepu z nowoczesną kasą elektroniczną. Wśród chłopców dużym zainteresowaniem cieszą się konstrukcje maszyn, pojazdów oraz samolotów.

Zabawki do odgrywania ról znajdziesz w sklepie internetowym z zabawkami zabawkitotu.pl, sprawdź również ofertę Twojego najbliższego sklepu stacjonarnego na http://swiatzabawek.net.pl/Sklepy