Wśród zestawów klocków LEGO każdy, niezależnie od wieku znajdzie zabawkę dla siebie. Jak to się ma do prezentów? Klocki LEGO są zawsze dobrym prezentem: wchodzące nowości i unikalne archiwalne zestawy są gratką dla miłośników układania, kolekcjonowania i dobrej zabawy.

W artykule pragniemy przybliżyć najlepsze zestawy LEGO, które będą idealnym prezentem na dzień dziecka, dla rozpoczynających przygodę z LEGO oraz kontynuującym ją.

LEGO Classic

Seria dla dzieci w wieku od 4 lat. Różna wielkość klocków i różnorodność kolorystyczna pozwoli stworzyć niesamowite obiekty i pojazdy.

LEGO City

Seria zawiera zestawy nie tylko dla chłopców. Każde dziecko znajdzie tam coś dla siebie.

LEGO Creator

Poleć popłyń i pojedź! Młodzi konstruktorzy stworzą wspaniałe środki transportu i zaaranżują budynki.

LEGO Disney Princess

Każda dama, duża i mała, będzie zachwycona ze swojego pałacu i karocy. Zwłaszcza jak sama je zbuduje!

LEGO Nexo Knights

Zostań wojownikiem i walcz z siłami przeciwnika! Nexo Knights ro zestawy do konstruowania najbardziej wymyślnych machin i wozów bojowych.

LEGO Duplo

Każdy maluch wie, jak Duplo układa się! Duże elementy sprawiają, że nawet najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z układaniem ich.

LEGO Architecture

Tokio, Dubaj, San Francisco, Szanghaj. Dzięki LEGO Architecture możesz je mieć w swoim domu. Zbuduj obiekty-symbole najciekawszych miejsc świata i ciesz się najwspanialszym mini-miastem.

LEGO Friends

Przenieś się w niezwykły świat przyjaźni i rozrywki z Mią Olivią, Emmą i ich przyjaciółkami.

LEGO Star Wars

Wsiądź za stery pojazdu Nowe Republiki lub dołącz do Najwyższego Porządku. Walka z przeciwnikiem dawno temu nie była tak ekscytująca.

LEGO Juniors

W tej serii najmłodsi znajdą nie tylko Buzza i Chudego ale również Laleczkę Bou, Diuka Kabum i cudownego Sztućka.

LEGO Technic

 Prawdziwe pojazdy w zmniejszonej skali, do tego z klocków LEGO. To się musiało udać.

Zabawki z tradycjami

Klocki LEGO mają już ponad 70-letnią tradycję. Wielość serii jakie znajdzie każdy fan tych klocków, może niejednego przyprawić o zawrót głowy. Poza wymienionymi w tekście możemy wybierać w seriach: Unikitty, Minecraft, Harry Potter, Batman Movie, Boost, Overvatch, Minifigures, Ninjago, Speed Champions, Super Heroes.