Spośród tapet, które charakteryzują się niesłabnącą popularnością, możemy wyróżnić te z wzorami kwiatowymi, orientalnymi czy motywami przedmiotów codziennego użytku. Dziecięce tapety charakteryzują się postaciami z bajek i baśniowymi printami. Seria Walltastic charakteryzuje się dość sporą różnorodnością unikalnych, ekscytujących i bardzo szczegółowych wzorów do wyboru.

Wśród wielu propozycji ozdób pokoi dziecięcych znajdują się fototapety, które fantastycznie wkomponują się na wolnej ścianie, na którą nie mamy pomysłu. Murale takie są dostępne w ciekawej i przystępnej formie: dwanaście osobnych paneli, które doskonale łączą się ze sobą.
Łatwo go przymocować do ściany, właśnie dzięki kilku częściom, co pomaga głównie w małych przestrzeniach. Fototapeta ma wymiar prawie 2,5 x 3 metry. Jest więc doskonała do każdego typu pomieszczeń.
W pokojach dzieci, często zmieniających ulubione postacie dobrze sprawdzą się naklejki Walltastic Room, które można szybko zdejmować i przenieść w inne miejsce lub na ich miejsce przykleić zupełnie nowe, a co za tym idzie zmienić całkowicie wystrój pomieszczenia – od miłośnika Świnki Peppy do fana Avengers. Te naklejki naścienne można naklejać na dowolną gładką powierzchnię, w tym także meble i drzwi. Z całej palety zestawów – od naklejek ściennych zawierających 3 arkusze naklejek do zestawów z sześcioma arkuszami – możemy wybrać taki zestaw, który będzie optymalnym rozwiązaniem na większe i mniejsze powierzchnie w pokojach naszych dzieci. Bez względu na wybór ilości naklejek jest w czym wybierać: każdy arkusz ma wielkość 34×46 cm i pełny jest pięknych naklejek.