Kiedy zwykła planszówka to za mało warto sięgnąć po grę, która nie tylko pozwoli na wspólne spędzenie czasu z rodziną, ale również rozwinie dotąd ukryte umiejętności. Żadna impreza – urodziny dziecka czy rozrywkowy wieczór gier ze znajomymi nie obejdzie się bez tych elektronicznych gier!

Zdmuchnij świeczki

Masz urodziny? Nawet jeśli nie, to ta gra wciągnie cię! Zdmuchnij świeczki i zostań mistrzem. Zgromadźcie się ze znajomymi wokół tortu i po kolei spróbujcie zdmuchiwać świeczki. Uważajcie, bo potrafią one płatać figle i zapalać się na nowo. Z każdym kolejnym etapem rozgrywki jest coraz ciekawiej i coraz mniej czasu na zdmuchnięcie wszystkich świeczek.

Elektroniczne rzutki

Rzut na piątkę! Sprawdź czy dotrzesz na pierwsze miejsce żółwim tempem, czy jednak susem zająca wskoczysz do czołówki? Ta elektroniczna gra dla dzieci spodoba się również dorosłym. Ćwiczy precyzję rzutów zapewniając świetną zabawę i ucząc sportowe rywalizacji. Ponadto rozwija koncentrację i precyzję. Trafiaj rzepowymi piłkami do kolorowej tarczy i zdobywaj punkty, słuchając przy tym melodii wygrywanych przez tarczę.

Ruletka talentów

Śpiewaj, zbieraj punkty i wygrywaj! Każdy z graczy wykonuje wylosowany utwór, a następnie pozostali gracze przyznają śpiewającemu punkty. Na koniec rozgrywki sprawdźcie w aplikacji, kto ma największą ilość punktów i jest zwycięzcą. Na koniec możecie wspólnie obejrzeć zdjęcia śpiewającego mistrza w prezentacji „Droga do gwiazd”.

Wielki skok

Ciekawa gra dla całej rodziny! Zapewni rozrywkę na nudny wieczór. Ustaw ścianę z 36 czerwonych cegieł, włącz wybór rzędu i wyciągaj cegły z muru za pomocą rączki. Uważaj by twój więzień nie spadł – jego ucieczka musi się udać. Pokonaj przeciwności i ostrożnie wybieraj cegły.